Referencie

Evička

"Kurz mi priniesol, to čo som od neho očakávala. Erika mi vysvetlila jednoduché princípy varenia viacerých druhov jedál, ktoré môžem ľahko uplatniť aj bez toho, aby sme si všetky kombinácie vyskúšali spolu. Určite každému odporúčam vykomunikovať si predom vaše požiadavky a to, čo od kurzu očakávate. Urobiť spoločne určitú prípravu vopred (suroviny, vybavenie kuchyne a pod.), potom to ide ako po masle."

 

Kristínka

"Ako úplnému nováčikovi vo varení mi kurz varenia s Erikou dal perfektný základ na ktorý teraz nadväzujem už svojimi receptami a chuťami, ktoré doma s deťmi sami preferujeme. Keďže sa tieto perfektné univerzálne rady dajú skvelo použiť v praxi pri každom jedle, doporučujem jej kurz aj pre ľudí, ktorí s varením začínajú, alebo ho neobľubujú. Naučila ma ako odporcu státia v kuchyni dať do varenia aspoň trošku lásky a odraziť sa z ničoho. Zároveň som však mnoho múdrych rád odovzdala aj mojej mnoho rokov a s láskou variacej mamine. Erika je milá osôbka a kurzom vás povedie svojim veľmi príjemným ženským spôsobom."

Ivetka

"Moje varenie s Erikou nebolo typickým kurzom. Skôr to bola susedská návšteva na kávu alebo čaj. Spolu sme si uvarili. A ja som jej pomohla s prípravou. Erika mi zatiaľ vysvetlila jednoduché princípy varenia viacerých druhov jedál. Ako čo kombinovať. Ako používať nové ingrediencie v kuchyni a ako uvariť chutné zdravé jedlo aj bez mäsa. Erika je veľmi milá a popri starostlivosti o svoju rodinu vie poradiť a pomôcť aj iným žienkam, aby boli ''Kráľovnou vo svojej kuchyni"."

Zuzka

"Absolvovala som kurz varenia "kráľovná vo svojej kuchyni" u lektorky Eriky Pašinskej. Dlhodobo sa venujem zdravému vareniu, ale kurz mi priniesol nový pohľad na varenie a taktiež prístup lektorky Eriky je plný lásky a dobrosrdečnosti. Cítila som sa tam veľmi príjemne. Odporúčam záujemcom o zdravé stravovanie takýto kurz absolvovať."

Odporúčam